Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
być może to przedstawicielki przyszłej polskiej inteligencji,a może zwykłe pijane ścierwa w każdym razie dopierdolić po 20000 grzywny plus koszty naprawy słupków to na przyszłość albo nie weżmie gorzały do gęby albo się zastanowi czy warto...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach kary proponuję rozebrać do naga i wyniki sesji opublikować w Dzienniku Wschodnim...
Jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że ich nie ujeżdżały. Ale byłby widok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie pustaki!!!pffffff!!!!!!!!!!!!!!!!powinni je jak najszybciej złapać i obarczyć kosztami nowego oświetlenia+ naprawy wszystkiego co zepsute po drodze którą dalej szły.. to nic że kamery nie uwieczniły.I jeszcze ojciec powinien każdej wp....ć mokrym kijem,żeby przez tydzień nie siadły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe Ale durne piz.y!! No i bedzie wpier... jak sie łociec dowie. Jak teraz pokazać się u siebie na wsi??? Dawno nie widziałem takich wieśniar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za wredne baby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi je. Z chęcią wymierzę im karę...Cielesną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha, nie wiedziałam, że dziewczyny mogą być aż tak głupie. skandal.., powinny zapłacić za to oświetlenie :) patologia i wieś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś je musiał mocno kopnąć w głowę, że straciły poczucie tego co dobre i tego co złe..... przykre patrzeć jak młodzież się stacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
hahahaha, nie wiedziałam, że dziewczyny mogą być aż tak głupie. skandal.., powinny zapłacić za to oświetlenie :) patologia i wieś :)
  Mało widziałeś. Niektóre z nich są gorsze niż chłopaki.... płeć tu nie ma znaczenia gdy mózg się "wali"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy
Trochę tak plus upadek autorytetów, upadek państwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamazaliście twarze i chcecie by je rozpoznać? A co ja jestem? Jasnowidz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ustaleniu, bez procesu wywieźć je należy do burdelu w Stambule. Po roku nawet pies by ich nie chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli się okaże że studentki z Ukrainy to powinny być deportowane z Polski, a jeśli się okaże, że posiadają Kartę Polaka topowinny ją utracić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko bezwzględna kara pozbawienia wolnośći. Krótka, ale dotkliwa. 3 miesiące w więzieniu z kobiecą recydową sprawiłyby jak myślę, że raz na zawsze wywietrzałyby głupie pomysły z głowy....
POPIERAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja propounję je uwiężić i w ramach pracy dla więźniarek (niech pasożyty zarabiają na własne utrzymanie) skierować je do pracy w Cocomo. Kamil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależnie od narodowości usunąć i relegować z uczelni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest monitoring? i co? A gdzie nasi wybitni struze prawa? Samo zajscie trwa wystraczajaco dlugo, zeby ktos ruszyl d... i zlapal wandali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1: Jeśli to studenci to usunąć z listy, 2: 10 tys. zł kary (pieniądze zasilą konto budżetu miasta na cele inwestycyjne infrastruktury na przyszłość), 3: Zapłata za zniszczenia (dokładne wyliczenie zniszczeń), 4: Odsiadka w zależności do popełnionego wykroczenia (wandalizmu bądź ewentualnego pobicia człowieka) Tak ciężko ? Wystarczy dobre prawo ! Wystarczy zmienić w końcu uaktualnić nasze PRAWO! Pozdrawiam trzeźwo myślących :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...